09.01.2020 14.00 - 16.00
Zemin Kat Havuz Önü

Yaşam Akademisi - Ocak 2020

Her hafta birbirinden ilgi çekici konu ve uzman konuklarını, ziyaretçileriyle buluşturan Yaşam Akademisi, beş yıldır devam eden söyleşilerine ocak ayında da devam ediyor. Liderlik eğitiminden kişisel gelişime, çocuk gelişiminden bebek bakımına kadar uzanan zengin içerikleriyle söyleşiler, perşembe günleri 14.00-16.00 arasında Akbatı etkinlik alanında gerçekleşecek.

Yeni döneme hızlı bir başlangıç yapan Yaşam Akademisi, ocak ayında dopdolu içeriğiyle Akbatı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Yılın ilk konuğu olarak Diyetisyen Elvan Odabaşı ‘Doya Doya Yaşam’ isimli söyleşisiyle 9 Ocak Perşembe günü saat 14:00’te Akbatı misafirleriyle buluşacak. Odabaşı, beslenme önerileri ve daha sağlıklı bir yaşam için edinilmesi gereken alışkanlıklardan bahsedecek.

Ocak ayının ikinci konuğu ise 16 Ocak’ta Akbatı misafirleriyle buluşacak olan Yeliz Rüzgar MANA-Uzun, sağlıklı ve ‘mana’lı özel ve iş yaşam sırları” başlıklı söyleşisiyle, 9 Ocak Perşembe günü saat 14:00’te Akbatı misafirleriyle buluşacak. Rüzgar, kişinin yaşamında kendisini gerçekleştirmede, potansiyellerini ortaya çıkarmada, en iyi versiyonlarına ulaşmalarında farkındalık için kılavuzluk edecek.

Tüm misafirlere açık olacak söyleşiler zemin kattaki havuz önünde gerçekleşecek.

Galeri