Hakkımızda

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından İstanbul Bahçeşehir’de hayata geçirilen Akbatı benzersiz mimari tasarımı, zengin mağaza karması, hayatın her alanına dokunan söyleşi ve etkinlikleriyle ziyaretçilerine yeni bir alışveriş merkezi deneyimi yaşatmak üzerine tasarlandı.

200'e yakın mağaza, 9 sinema salonu, dünya mutfaklarını buluşturan restoranlar, çocuk oyun ve eğitim alanları ile 3000 araçlık kapalı otopark ile hizmet veriyor.

Akbatı, ziyaretçilerine ferah bir alışveriş deneyimi yaratmak amacı ile iç alana taşınmış peyzaj alanları ve gün ışığından faydalanmak üzere tasarlanmış geniş alanlar sunuyor.

Akbatı, Restaurantlar Meydanı ile dünya mutfaklarını buluştururken sosyal alanlarıyla da misafirlerinin alışverişlerine keyifli molalar vermesine olanak sağlıyor.

Akbatı Alışveriş Merkezi'ni benzerlerinden ayıran en büyük farklılıklarından biri de 7.000 kişilik oturma alanına sahip Festival Park alanıdır. Festival Park'ta düzenlenen kültürel etkinlikler, konserler ve festivaller ile Akbatı Alışveriş Merkezi, her yaştan insanın buluşma ve sosyalleşme noktası olmuştur.