BİZE ULAŞIN

Sıkça Sorulan Sorular

Akbatı haftanın 7 günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Dini bayramların ilk günü ve 1 Ocak günü 13.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Diğer tüm günlerde çalışma saatleri aynı kalmaktadır.
info@akbati.com adresinden yapacağınız bilgi talepleri doğrultusunda, stant alanları ve kiralama koşulları sizinle paylaşılacaktır.
Akbatı yönetiminin mağazaların insan kaynakları süreci ile bir bağlantısının olmaması nedeniyle, çalışmak istediğiniz firmaya doğrudan başvurmanızı öneririz.
Akbatı minik ziyaretçilerimizi birbirinden yaratıcı, eğlenceli ve öğretici etkinliklerle ağırlıyor. Etkinliklere, web, facebook, instagram ve twitter sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Etkinlik programıyla ilgili bilgi almak için 0 212 397 70 70 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Akbatı bünyesinde gerçekleşen ve gerçekleşecek tüm etkinliklere, web, facebook, instagram ve twitter sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Etkinlik programıyla ilgili bilgi almak için 0 212 397 70 70 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sizin için özel olarak tasarlanan Green Lounge ve Kids Lounge alanlarında alışverişlerinize keyifli bir mola verebilirsiniz. Dilerseniz Green Lounge alanındaki şarj ünitelerinde mobil cihazlarınızı şarj edebilir, Kids Lounge’da ise çocuklarınızla birlikte dinlenebilirsiniz.