Sıkça Sorulan Sorular

Akbatı haftanın 7 günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Dini bayramların ilk günü ve 1 Ocak günü 13.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Diğer tüm günlerde çalışma saatleri aynı kalmaktadır.
info@akbati.com adresinden yapacağınız bilgi talepleri doğrultusunda, stant alanları ve kiralama koşulları sizinle paylaşılacaktır.
Akbatı yönetiminin mağazaların insan kaynakları süreci ile bir bağlantısının olmaması nedeniyle, çalışmak istediğiniz firmaya doğrudan başvurmanızı öneririz.
Akbatı minik ziyaretçilerimizi birbirinden yaratıcı, eğlenceli ve öğretici etkinliklerle ağırlıyor. Etkinliklere, web, facebook, instagram ve twitter sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Etkinlik programıyla ilgili bilgi almak için 0 212 397 70 70 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Akbatı bünyesinde gerçekleşen ve gerçekleşecek tüm etkinliklere, web, facebook, instagram ve twitter sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Etkinlik programıyla ilgili bilgi almak için 0 212 397 70 70 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evcil hayvan taşıma çantası içinde patili dostlarınızla birlikte Akbatı’da olmanın keyfine varabilirsiniz. İhtiyacınız olması halinde danışma noktasından evcil hayvan taşıma çantası temin edebilirsiniz.


Küçük cins köpekler (5 kg.’den küçük), orta ve büyük cins köpekler, (5kg’den fazla) ile tüm kedi türleri, onlar için tasarlanmış taşıma çantaları ve boxlar ile Akbatı’ ya kabul edilmektedir.


Akbatı danışma ekibinden, küçük cins köpekler (5 kg.’den küçük) ile kedilerin sığabileceği büyüklükte sınırlı sayıda taşıma çantası veya pet puseti alabilirsiniz. Taşıma çantaları ve pet pusetler ile sağlanan hizmetimiz; sadece ziyaretiniz süresince, kimlik ve iletişim bilgileriniz alınarak danışma bankosundan teslim alınıp, aynı noktaya teslim edilmek sureti ile geçerlidir.


T.C Tarım ve Orman Bakanlığı’nın 07.12.2021 tarihli ve 2021/48 sayılı genelgesinde belirtilen ve tehlike arz eden hayvanlar kategorisinde yer alan Amerikan Pitbull Terrier, Dogo Argentino, Fila Brasilerio, Japanese Tosa, American Staffordshire Terrier ve American Bully ırkı köpekler, bu genelge uyarınca Akbatı’ya alınmayacaktır.