Kasım 14.00 - 16.00
Zemin Kat Havuz Önü

Yaşam Akademisi – Kasım 2019

Uzman konukları ile Yaşam Akademisi Akbatı söyleşileri kasım ayında da tüm hızıyla devam ediyor. Yazar ve iletişimci Umut Kısa, yaşam ve roller üzerine deneyimlerini aktaracağı ‘Duygusal Zekanızı Geliştirin’ söyleşisiyle 7 Kasım Perşembe günü bu ayın ilk konuğu olacak. Yeşilçam’ın unutulmaz yıldızı Aydan Şener ise 28 Kasım Perşembe günü misafirle buluşacak.

Yaşam Akademisi Akbatı söyleşileri ile kasım ayında birbirinden keyifli isimleri ağırlıyor. Akbatı, kasım ayında ilk olarak yazar ve iletişimci Umut Kısa’yı konuk ediyor. Kısa, 7 Kasım Perşembe günü saat 14.00 - 16.00 saatleri arasında ‘Duygusal Zekanızı Geliştirin’ başlıklı söyleşisiyle Akbatı misafirleriyle buluşacak. ‘Kendini İşten Fethet’, ‘Ahuna’, ‘Aziz’ ve ‘Us’ta Yol’ kitaplarıyla tanınan Kısa, duygusal zeka ile iş yerinde fark yaratmanın yollarını ve liderlikte duygusal zekanın faydalarını yolları anlatacak.

Yeşilçam'ın güzelliği ile yıllara meydan okuyan yıldızı Aydan Şener ise 28 Kasım Perşembe günü Yaşam Akademisi’nin konuğu olacak. Şener, ‘Sihirli Sohbetler’ başlıklı söyleşi ile dünden bugüne gülümseten anıları ve hayata dair paylaşımları ile Şener, saat 14.00 - 16.00 saatleri arasında Akbatı misafirleri ile buluşacak.

Tüm misafirlere açık olacak söyleşiler zemin kattaki havuz önünde gerçekleşecek.

Galeri