Aralık 14.00 - 16.00
Zemin Kat Havuz Önü

Yaşam Akademisi - Aralık 2019

Yaşam Akademisi, alanında uzman konukları ağırlamaya Aralık ayında da devam ediyor. Yeni doğan bebek bakımı, çocukların beslenmesi ve ilk yardım gibi konularda deneyimli olan Sevim Kuruçay Çam, aralık ayının ilk konuğu. Sevim Kuruçay Çam, 5 Aralık Perşembe günü saat 14.00’da ebeveynlere ilk yardım eğitimi hakkında bilinmeyenleri Akbatı’da anlatacak.

“Ebeveynler İçin İlkyardım Eğitimi” başlıklı söyleşisinde Sevim Hemşire, anne adaylarını ve yeni anneleri en doğru şekilde bilgilendirerek yol gösterecek. Aynı zamanda ebeveynlere bebek ve çocuk bakım konularında eğitim ve destek veren Kuruçay Çam, yeni doğan bebek bakımı ve ilkyardım konusunda misafirlerin merak ettiklerini de yanıtlayacak.

Yeni bir yıla girerken Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Akbatı misafirleri ile 2020 yılına yönelik tahminlerini ve özel yorumlarını 26 Aralık Perşembe günü saat 14.00’da paylaşacak. ‘Beden, Zihin ve Ruh Sağlığımız için 2020’da Gezegenler Neler Söylüyor?’ başlıklı söyleşisinde Kazanova, burçları yıldızların konumuna göre yorumlayacak. Kazanova, yeni yılın tüm merak edilenlerini yanıtlayacak. Tüm misafirlere açık olacak söyleşiler zemin kattaki havuz önünde gerçekleşecek.

Tüm misafirlere açık olacak söyleşiler zemin kattaki havuz önünde gerçekleşecek.

Galeri