21.04.2018 – 29.04.2018 12:00 - 18:00
Zemin Kat Havuz Önü

Oddbods Neşeli Notalar

Miniklerin son dönem keşiflerinden, videoları milyonlarca kez izlenen Oddbodslar, Türkiye’de ilk defa Akbatı AVM’de hayranlarıyla buluştu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak 21-29 Nisan tarihleri arasında Akbatı’da minik misafirleriyle buluşan Oddbods karakterleri, çocuklara müzik dünyasının inceliklerini öğretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Akbatı AVM, minik misafirlerine unutamayacakları bir sürpriz hazırladı. Hayranı oldukları Oddbods karakterleriyle eşsiz bir deneyim yaşayan Akbatı’nın minik misafirleri; ritm ve sesin büyülü dünyası, notalar ve müzik aletleriyle tanıştı.

21-29 Nisan tarihlerinde özel olarak kurulan alanda, minik müzisyenler kendi müzik aletlerini tasarlayıp, müzik dünyasının tüm inceliklerini öğrenme fırsatını yakaladı. Etkinlik sonunda ise tasarladıkları müzik aletleriyle Oddboddslar eşliğinde şovlarını sergileme şansını bulan çocuklar, bayramlarının tadını doyasıya çıkardı. 12.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşen etkinlik, 4 yaş ve üzeri çocuklar için zemin kat havuz önünde ücretsiz olarak gerçekleşti.