9-10 Şubat 13.00 - 17.00
Zemin Kat Havuz Önü

Bileklik Tasarım Atölyesi 2019

Sevginin ve aşkın kutlandığı 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi için özel bir hediye arayışı içinde olanlar Akbatı’ya davetli. Akbatı, her yıl ‘Sevgi Emek İster’ mottosu ile sürdürdüğü el emeği hediyeler atölyelerini bu yıl da Tohum Otizm Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Pour La Bonte markası katkılarıyla gerçekleştiriyor. 9 - 10 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek bileklik tasarım atölyelerinde katılımcıların el emeği ile tasarlanan bileklikler sevgililer için özgün bir hediyeye dönüşecek.

Kişiye özel bileklikler

Sevgililer Günü’nde kendi tasarladıkları bileklikleri, rengarenk hediye kartları ve paketleriyle hediye etmek isteyen misafirler 9-10 Şubat günlerinde saat 13.00 ile 17.00 arasında düzenlenen atölyelere katılabilecek. Tohum Otizm Vakfı yararına yapacakları 1TL’lik bağışla anlamlı bir desteğe dönüşecek atölyelere katılım için Akbatı Danışma noktasından veya 0212 397 70 70 nolu telefondan kayıt yaptırılabilir.

Ayrıca atölye çalışmalarına katılmaya vakti olmayanlar için alanda Pour La Bonte satış standı da kurulacak. Dileyen misafirler bileklikleri satın alarak da vakfa destek olabilecekler.

Kayıtlarımız kontenjanla sınırlıdır.

Galeri