19.06.2021 10.00 - 22.00

Babalar Günü Param Akbatı Kart Kampanyası

Babalar Günü Param Akbatı Kart Kampanyası Katılım Koşulları

- Kampanya, Akbatı Mobil Uygulaması üyelerine özel 19 Haziran 2021 tarihinde, Akbatı bünyesindeki mağazalardan ( AVM dışında bulunan Restoranlar Meydanı tüm restoran ve kafe ödemeler hariç) tek seferde yapılacak 250TL ve üzeri alışverişlerde 50TL yüklü Param Akbatı Kart kazanma fırsatı sunar.

- Kampanyaya Akbatı Mobil Uygulamasını indirip Fiş Yükle bölümünden fiş/fatura fotoğraflarını yüklenerek katılım sağlanabilecektir. Yüklenen fiş/faturalara ilişkin onay bilgisi SMS ile gönderilecektir.

- Döviz bürosu işlemleri, bankalardan/atm’lerden ve otoparktan alınan makbuzlar, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri ve taahhütlü telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, şans oyunları harcamaları, işçiliksiz altın, ziynet altın(tam, yarım, çeyrek, gram vb.) alışverişleri, ürün değişimine ait fiş/fatura/earşiv faturaları, gift kart/hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

- Kampanyaya bir kişi birden fazla defa katılım sağlayamaz. Alışveriş tutarı 250TL ve katları olsa da sadece bir kez 50TL’lik Param Akbatı Kart almaya hak kazanabilir.

- Alışveriş fişleri aynı gün içinde ve 10:00-22:00 saatleri arasında yüklenmelidir. Fotoğraf yüklerken fişin tamamı, mağaza adı ve fişin tutarı net olarak görünmelidir. Aksi halde fişler kabul edilmeyecektir.

- Kampanya hediyeleri stoklarla sınırlıdır, kampanyaya başvuran ilk 600 kişi hediye Param Akbatı Kart almaya hak kazanacaktır.

- Hediyeler 21-25 Haziran 2021 tarihleri arasında Akbatı Danışma noktasından fiş/fatura ibrazı ile teslim alınabilecektir.

- Kampanyada kazanılan Param Akbatı Kart’ların son kullanım tarihi 14 Temmuz 2021’dir.

- Kampanyaya Akbatı AVM mağaza personelleri ve Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş. personelleri katılamaz.

- Param Akbatı Kart, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) kapsamında tüm bankaların POS cihazlarında geçerli bir banka kartıdır.

- AKTIF yazıp boşluk bırakıp 16 haneli kart numaranızı yazıp boşluk bırakıp belirleyeceğiniz 4 rakamlı şifrenizi yazıp 0850 988 99 99'a sms göndererek kartınızın aktivasyonunu ve şifre alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Örnek: AKTIF 9792350000000000 1234

- Param Akbatı Kart’ın her türlü saklama ve kaybından kart sahibi sorumludur. Kartın çalınması kaybolması ve zarar görmesi durumunda Akbatı tarafından kart yenilemesi yapılmayacaktır.

- Param Akbatı Kart kullanımıyla ilgili her türlü sorularınız için Akbatı Danışma Noktası’na başvurabilir, 0212 397 70 70 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

- Kampanya tarihleri arasında gerçekleştirdiği alışverişini iptal eden katılımcıların hediye kartları iptal edilecek olup, ürün iadelerinde yaşanacak olan her türlü yasal ve mali sorumluluk tüketiciye ait olacaktır.

- Param Akbatı Kart nakite çevrilemez. Param Akbatı Kart tutarı parçalı olarak kullanılabilir.

- Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

- Akbatı AVM Yönetimi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Galeri