02.07.2019 – 25.07.2019 12:00 - 14:00
Zemin Kat Havuz Önü

Akbatı 4. Yaz Okulu

Bu yıl 2-25 Temmuz tarihleri arasında dördüncüsü düzenlenen Akbatı Yaz Okulu çocuklara birbirinden yaratıcı ve keyifli atölyeler ile etkinliklerle dolu bir yaz vadediyor. Birbirinden yaratıcı etkinliklerin yanı sıra yoga ve spor etkinlikleri ile çocuklara yepyeni deneyimler yaşayacak.


Akbatı 4. Yaz Okulu Programı; 

2 Temmuz Salı 
DOĞAMIZA YOLCULUĞA YOGAYLA ÇIKIYORUZ 

Maya Yoga katkılarıyla gerçekleştireceğimiz bu etkinlikte, çocuklarımız çeşitli hayvan ve bitkileri oyun içinde canlandırarak deneyimlerken, bir çok yoga pozisyonunu da öğrenmiş ve yogaya küçük yaşlarında adım atmış olacaklar.


4 Temmuz Perşembe
KÖREBE RESİM 

Çocuklarımızın ebeveynleriyle birlikte katılabileceği rengarenk bu etkinlikte, ebeveyn ve çocuğun sırayla birbirine kılavuzluk ederek eğlenceli oyun ile kontrolü elde tutmanın sırları keşfedilecek. Bakalım ortaya nasıl resimler çıkacak? 


9 Temmuz Salı
HAVALI MI HAVALI YAZLIK SANDALETİMİZİ YAPIYORUZ 

Bu sandaletler çok havalı! Yaz okulu öğretmenimiz Hüseyin Özçoban liderliğinde çeşit çeşit malzemelerle kendi terliğimizi tasarlayacağız.


11 Temmuz Perşembe
YAZ DÜNYAMIZI KUTULARLA YARATIYORUZ 

Kutularla öyle bir dünya yaratacağız ki… Kimi belki kimsenin bilmediği bir galaksiyi yaratacak, kimi daha üretilmemiş uçan araba fabrikasını. Hayal güçlerini kullanacakları harika bir gün onları bekliyor. Yaşasın hayaller, yaşasın yaratıcılık!


16 Temmuz Salı
YAZ ÇANTALARI YAPIYORUZ

Tasarımcı Burcu Baraner'le birlikte birbirinden renkli çantalar yapacaklar. Tüm yaz kullanacakları bu çantalar, onlara aslında üretimin ne kadar değerli olduğunu, el emeği ile yapılmış bir çantanın nasıl da insana güzel geldiğini deneyimletecek. 


18 Temmuz Perşembe
ÇEVREMİZİ ÇOK SEVİYORUZ 

Çocuk Kitabı Yazarı Sima Özkan'la öğreneceğiz: Sıfır Atık mümkün.

Bu etkinliğimizde çocuklarımız sıfır atık yaşam biçimiyle tanışacak ve atıklarını nasıl azaltabileceklerini ve tüketim alışkanlıklarını nasıl değiştirebileceklerini dinleyerek öğrenecekler.


23 Temmuz Salı
TOPLU OYUNLAR OYNUYORUZ

4-10 yaş arası çocuklara oyunla sporu öğreten, voleybol, basket ve futbol oynayan Basketbol Koçu Furkan ile birbirinden eğlenceli toplu oyunlar oynayacağız. Bu etkinliğimizde çocuğunuz sporu sevecek, belki de ona en uygun olan takım sporunu keşfedecek!


 

25 Temmuz Perşembe
PARTİLİYORUZ
Yaz Okulunu yine bir klasik olarak partiyle bitiriyoruz. Dans mı arıyor? Eğlence mi? Tüm enerjisini boşaltmak mı? Yoksa birbirinden güzel oyunlar mı? Hepsi 25 Temmuz’da Akbatı Yaz Okulu’nda.  


Etkinlikler kontenjanla sınırlıdır. 4 yaş ve üzeri çocuklar katılım sağlayabilirler. Kayıt ve detaylı bilgi için; 0212 397 70 70’i arayabilirsiniz.