15-30 Eylül -

10. Yılına özel Akbatı’dan Bizden Size, Sizden Sevdiklerinize…

10. Yıl Param Akbatı Kart Kampanyası Katılım Koşulları

1. Kampanya, Akbatı Mobil Uygulaması üyelerine özel 15-30 Eylül 2021 tarihleri arasında, Akbatı bünyesindeki mağazalardan ( AVM dışında bulunan Restoranlar Meydanı tüm restoran ve kafe ödemeler hariç) tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde 100TL yüklü Param Akbatı Kart kazanma fırsatı sunar.

2. Kampanyaya Akbatı Mobil Uygulamasını indirip Fiş Yükle bölümünden fiş/fatura fotoğraflarını yüklenerek katılım sağlanabilecektir. Yüklenen fiş/faturalara ilişkin onay bilgisi SMS ile gönderilecektir.

3. Döviz bürosu işlemleri, bankalardan/atm’lerden ve otoparktan alınan makbuzlar, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri ve taahhütlü telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, şans oyunları harcamaları, işçiliksiz altın, ziynet altın(tam, yarım, çeyrek, gram vb.) alışverişleri, ürün değişimine ait olan fiş/fatura/e-arşiv faturaları, gift kart/hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

4. Kampanyaya bir kişi birden fazla defa katılım sağlayamaz. Alışveriş tutarı 500 TL ve katları olsa da sadece bir kez 100TL’lik Param Akbatı Kart almaya hak kazanabilir.

5. Alışveriş fişleri aynı gün içinde ve 10:00-22:00 saatleri arasında yüklenmelidir. Fotoğraf yüklerken fişin tamamı, mağaza adı ve fişin tutarı net olarak görünmelidir. Aksi halde fişler kabul edilmeyecektir.

6. Kampanya hediyeleri stoklarla sınırlıdır, kampanyaya başvuran ilk 1000 kişi hediye Param Akbatı Kart almaya hak kazanacaktır.

7. Hediyeler Akbatı kampanya masasından 5 Ekim 2021 tarihine kadar fiş/fatura ibrazı ile teslim alınabilecektir.

8. Kampanyada kazanılan Param Akbatı Kart’ların son kullanım tarihi 31 Ekim 2021’dir.

9. Kampanyaya Akbatı AVM mağaza personelleri ve Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş. personelleri katılamaz.

10. Param Akbatı Kart, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) kapsamında tüm bankaların POS cihazlarında geçerli bir banka kartıdır.

11. AKTIF yazıp boşluk bırakıp 16 haneli kart numaranızı yazıp boşluk bırakıp belirleyeceğiniz 4 rakamlı şifrenizi yazıp 0850 988 99 99'a sms göndererek kartınızın aktivasyonunu ve şifre alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Örnek: AKTIF 9792350000000000 1234

12. Param Akbatı Kart’ın her türlü saklama ve kaybından kart sahibi sorumludur. Kartın çalınması kaybolması ve zarar görmesi durumunda Akbatı tarafından kart yenilemesi yapılmayacaktır.

13. Param Akbatı Kart kullanımıyla ilgili her türlü sorularınız için Akbatı kampanya masasına başvurabilir, 0212 397 70 70 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

14. Kampanya tarihleri arasında gerçekleştirdiği alışverişini iptal eden katılımcıların hediye kartları iptal edilecek olup, ürün iadelerinde yaşanacak olan her türlü yasal ve mali sorumluluk tüketiciye ait olacaktır.

15. Param Akbatı Kart nakite çevrilemez. Param Akbatı Kart tutarı parçalı olarak kullanılabilir.

16. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

17. Akbatı AVM Yönetimi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Galeri